BEVA®371 tirpalą sukūrė Gustavas A. Bergeris 1970 m. Kietosios medžiagos sudaro 40% (pagal svorį) lipniojo tirpalo ir jas sudaro šie komponentai: etileno vinilo acetato kopolimeras (Elvax 150), cikloheksanono derva (Lapropal K80). , Etileno vinilo acetato kopolimeras (AC kopolimeras), hidroabietilo alkoholio ftalatų esteris (Cellolyn 21) ir Petrolatumas (parafinas). Tirpikliai sudaro 60% tirpalo, kuris yra tolueno ir pirminio benzino derinys.

 BEVA®371 tirpalas yra ypač naudingas dedant pagrindą paveikslams ir gali būti tepamas teptuku, voleliu arba purškiant ant bet kurio paviršiaus. Daugeliu atvejų tirpalas (dažniausiai kambario temperatūros gelis) turi būti skiedžiamas vienodais kiekiais pirminio benzino arba ksileno. Su kiekviena skardine pateikiamos išsamios instrukcijos.

BEVA®371 tirpalą galima pašalinti iš absorbuojančių paviršių naudojant heksaną arba acetoną, jei šie tirpikliai nepažeidžia dirbinio. Šie tirpikliai netirpdo klijų, o tik juos išsipučia, todėl neužteršia ir nepalieka dėmių ant sugeriančių medžiagų.

Medžiagos kodas

Apibūdinimas

Pakuotė

BE000001

BE000002

GUSTAV BERGER’S ORIGINAL FORMULA® 371

1 l

5 l