CeibaCard 3 – Profesionali restauravimo įranga  lygaus popieriaus dokumentams restauruoti pilant popierių. Įrenginys veikia naudojant tik 3 atskirų įrenginio dalių jungiklius. Funkcinės prietaiso dalys yra pagamintos iš skaidrios PMMA. Darbinis paviršius apšviestas iš apačios ir darbine lempa iš viršaus. Nutekėjimas vyksta tolygiai savaime arba naudojant galingą siurblį. Stalo viršuje yra įmontuotas medinis darbo stalas, kuriame yra laikymo erdvė ir laikymo vieta. Nutekėjimo paviršius yra tada, kai įrenginys neapsaugotas dangčiu. Įrenginį ir jo vidines dalis labai lengva išvalyti. Įrenginys yra prijungtas prie kietų atliekų ir reikalauja 230 V / 50 Hz

 pastedGraphic.png

 

 

Techniniai duomenys:

matmenys of 305 x 120 mm padėklo dalies svoris 1.5 kg

Techniniai parametrai:

Įrenginio matmenys: stalo ilgis 1605 mm, stalo plotis 690 mm, stalo aukštis 1090 mm, darbinis aukštis:880 mm

Svoris: 200 kg, su dulkių siurbliu, dangtelio siurbliu ir t.t (be vandens). Siurblys: firminis nerūdijantis plienas su jutikliu min. lygio.

 Apšvietimas:  dviem kryptimis (užtikrinant nepriekaištingą darbo vietos apšvietimą) 

Sandėliavimas: 2x stalčiai su visu prailginimu 

Dulkių siurblys: Pridedamas prie komplektacijos ir gali būti naudojamas su kitais prietaisais. Jis skirtas nuolatiniam vandens ištraukimui.

 Įtampa: 230 V, bendra galia: 3,6 kW

Kiti priedai: 

Funkcinė kartotekos dalis yra uždengta nuimamu dangteliu, kuris gali būti naudojamas kaip laikymo skyriaus vieta tuo metu, kai jis nenaudojamas ant katilo kaip šlapio laikymo skyrius – plastikinės grotelės dirbant su įterpimo įrenginiu, arba kaip žema vonelė. Nutekėjimo įrenginyje yra kontroliuojamas vakuuminis slėgio vožtuvas.

Medžiagos kodas

Apibūdinimas

Pakuotė

60087

CeibaCard 3

1 vnt.