CeibaCard 2 – Profesionali restauravimo įranga plokščiajam popieriui atkurti. Valdymas užtikrinamas tik dviem atskirų mašinos dalių jungikliais. Funkcinės prietaiso dalys yra pagamintos iš aiškios formos PMMA. Darbinis paviršius yra foninis apšvietimas iš apačios ir apšviečiamas darbine lempa iš viršaus. Skyryba vyksta tolygiai spontaniškai. Stalo viršuje yra įmontuotas medinis darbo stalas, kuriame yra laikymo vieta ir laikymo vieta. Drenažo paviršius yra atvejis, kai mašina nėra apsaugota pridedama danga. Mašiną ir jos vidines dalis labai lengva išvalyti. Įrenginys yra prijungtas prie kietų atliekų ir jį reikia jungti esant 230 V / 50 Hz dažniui.

Medžiagos kodas

Apibūdinimas

Pakuotė

60086

CeibaCard 2

1 vnt.

Techniniai Parametrai:

Įrenginio matmenys: Stalo ilgis: 1605 mm, stalo plotis: 690 mm, stalo aukštis: 1090 mm, darbinis aukštis: 880 mm

Stalviršio dydis: 600 x 900 mm

Naudojamas tūris: 80 l, bendras tūris: 85 l

Užpildymo laikas (80 l): 28 s T

Ištuštinimo laikas: 85 s

Svoris: 200 kg su dulkių siurbliu, dangtelio siurbliu ir t.t (be vandens) Siurblys: firminis nerūdijantis plienas su jutikliu min. lygio. 

Apšvietimas: įdiegtas dviejų krypčių (užtikrinant nepriekaištingą darbalaukio apšvietimą) 

Sandėliavimas: 2x stalčiai su visu prailginimu

 Įtampa: 230 V, 

Bendras galingumas: 3,6 kW

Kiti priedai:

Funkcinė užpildymo įtaiso dalis yra uždengtas nuimamas dangtis, kuris gali būti naudojamas kaip laikymo vieta, kai boileris nenaudojamas arba kaip šlapio plastiko trintuvės laikymo skyrius dirbant su sriegimo įtaisu, jei naudojama, kaip vonelė.