C 500 įrenginys masiniam popieriaus nurūgštinimui BCP

– Specialiai sukurtas „Bückeburg koncervavimo  procesui – BCP”

Mašinos yra surenkamos kaip mobilus įrenginys ir dėl jų matmenų gali būti naudojamos net įprastose dirbtuvėse ar laboratorijose mažose erdvėse. Tik reikia užtikrinti 380 V maitinimą, vandenį ir skystis. Norėdami valdyti aparatą, tada prireikė tik vieno asmens. Talpa yra maždaug 120 A4 formato dokumentų, ploni popieriai gali naršyti greičiau, stipresni lėčiau. Taip pat galite apdoroti stambesnį, bet 500 mm darbinį mašinos plotį. Įrenginys apdoroja tą patį laiko tarpsnį 2 A4 formato lapus. Darbinis stalo aukštis yra patogus ir lygus 1300. Dokumentai perkeliami į dezaktyvavimo vonią dviem metalinėmis pertvaromis ir paliekami vonioje maždaug 3,5 minutės. Per tą laiką popierius dezidikuoja, sukuria šarmo atsargas ir yra klijuojamas (veda prie popieriaus sukietėjimo ir taip vėl atgauna savo elastingumą).

 Naudotas fiksatorius apsaugo nuo išblukimo, spalvos išblukimo ir rašalo vandens vonelėje. Iš spašų dokumentai vežami per besisukančių šepečių sistemą, yra popierių, iš kurių atimamas likęs skystis. Tada dokumentai perkeliami į diržą, kuris jį perneša į džiovinimo kamerą. Juostelė pridedama prie džiovinimo kameros, kurioje temperatūra yra maždaug 50 ° C, dokumento. Džiovinimo laikas yra keturios minutės, popierius palieka kamerą sausą ir gali būti nedelsiant pašalintas iš mašinos.

Valdymo įrenginys labai paprastas. Mašinos turi atskirą jungiklio greitį, atskirus temperatūros nustatymus, nurūgštinimo vonelei ir džiovinimo kamerai bei tolimesnį valdymo įtaisą.

 Nurūgštinimo vonelė

Įrenginiuose naudojama tik viena vonelė „vienos vonios sistema“ (metilceliuliozė, fiksavimo priemonės, degimas vandeniliu). Krautuvai C500 turi 83 litrus. Skysčio temperatūra 13 ° C pastovi ir užtikrinama, kad jis nuolat cirkuliuotų. Po darbo, skystis perpumpuojamas į rezervuarą, kuriame aušinamas ir vėl užtikrinama jo cirkuliacija. Talpyklą ir šepetį galima valyti vandeniu. Taip pat reikia išvalyti purkštuką, vedantį į rezervuarą. Likiusias skysčio nuosėdas galima lengvai pašalinti vandeniu ir actu, o po to vėl vandeniu, kad rezervuaras būtų visiškai išvalytas.  Skalaujant rezervuarą rekomenduojama vengti nurūgštinimo skysčių pH pokyčių.

Reikėtų patikrinti pH vertę. Proceso metu sunaudojamas didelis skysčio kiekis. Per 8 valandas jis sunaudoja tik 11 litrų skystis, kiekis gali skirtis priklausomai nuo apdoroto popieriaus storio ir struktūros. Patirtis rodo 100 litrų, kurių pakanka maždaug 16 500 dokumentų tvarkymui A 4. Garantuojama ilgalaikė skysčio kokybė ir su ja susijęs veiksmingumas. Jei skysčio nuolat papildoma, jo kncentracija turi likti tokia pati. Rekomenduojama, kad apdorojus tam tikrą popieriaus kiekį vonelė du ar tris kartus per metus būtų visiškai atnaujinta.

Specifikacijos:

C500

Darbinis plotis

Lapų skaičius

 Apdorojimo greitis

max. Talpa

itampa

darbinio bako talpa

įrenginio plotis įrenginio ilgis įrenginio aukštis

Įrenginio ilgis

aukštis

svoris

500 mm

2 A4 lapai šalia vienas kito

0,7 m / min 

120 l A4  lapų/ per valandą

 230 V / 400 V,  50-60 Hz

83 litrai

89 cm

252 cm

130 cm

372 kg