„AirSystem“ yra ekologinis meninių ir rašytinių paminklų dezinfekavimo metodas. Šis metodas yra efektyvus visiems objektams ir dokumentams, pagamintiems iš medžiagų, tokių kaip mediena, popierius ar audinys. Meno kūrinius ir kitus objektus gali užpulti įvairūs parazitai, kurie gali augti ir vystytis skirtingose aplinkose. Jie gali veistis bet kokiose medienos medžiagose (balduose, paveiksluose ir rėmuose, skulptūrose), bet taip pat juos galima rasti tekstilės gaminiuose (gobelenuose, kilimuose, senuose drabužiuose),

 popieriuje (knygose, pergamentuose) ir kituose organinės kilmės substratuose, tokiuose kaip oda, augalų klijai, iškamšos ir pan. „AirSystem“ metodo principas yra dezinfekuoti drėgnu atmosferos oru iš aplinkos ir išleisti azotą vienoje ar keliose specialiose plastikinėse pakuotėse, kurios yra hermetiškai ištemptos ir užrištos aplink apdorotiną daiktą. Deguonies koncentracija nuolat mažėja žemiau 1%, tai garantuoja visišką visų parazitų pašalinimą ir sunaikinimą  visuose vystymosi etapuose (kiaušinėlis, lėliukė ar suaugęs) per keletą dienų. Visą procesą stebi jutikliai, kurie kontroliuoja deguonies procentą, santykinę oro drėgmę ir temperatūrą sandarioje pakuotėje.

AirSystem privalumai:

  1. 1.Gerbdamas kultūros ir meno paveldą, „AirSystem“ metodas leis apdoroti pakenktą objektą tiesiai jo saugojimo vietoje, tokiu būdu sumažinant žalos riziką transportavimo, tvarkymo ir pan. metu. Dezinfekavimą taip pat galima atlikti ten, kur yra saugomi objektai.
  2. 2.Tai ekologiškas, aplinkai saugus, netoksiškas metodas, kurio dėka galite kontroliuoti  grėsmę jūsų meno objektams ir dokumentams, keliančius kenkėjus.
  1. 3.„AirSystem“ naudoja labai efektyvų ir saugų dezinfekavimo metodą, kurį išbandė restauratoriai ir kiti specialistai.

Jei kyla problemų dėl to, kad meno kolekcijose ar archyve, bibliotekoje, muziejuje ir kitose vietose yra daug kenkėjų, susisiekite su mumis.

Mes aplankysime jus, nustatysime kenkėjų tipą, saugojimo ir laikymo sąlygas, kambario aplinkos parametrus. Tuomet paruošime jums individualų pasiūlymą ir mielai padėsime išspręsti kenkėjų problemą. 

Visa tai galima padaryti oru, kuriuo kvėpuojame!